На Вінниччині слідчі поліції викрили бухгалтерку сільської ради, яка незаконно збагатилася за рахунок бюджету.
Правоохоронці з’ясували, що 43-річна службова особа з початку 2022 року систематично підробляла фінансову звітність. У поданих до Державної казначейської служби та банку документах жінка завищувала дані про свою заробітну плату. Таким чином вона змогла привласнити понад 432 тисячі гривень бюджетних коштів.
Їй уже повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі та заборону обіймати керівні чи фінансові посади.
Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом Могилів-Подільської окружної прокуратури.
