На Вінниччині прикордонники Могилів-Подільського загону запобігли черговій спробі незаконного перетину державного кордону.
Як повідолмяє Могилів-Подільський прикордонний загін, двоє місцевих жителів, віком 37 та 32 роки, вирішили переплисти Дністер у бік Молдови, оминувши блокпости. Для «подорожі» вони підготували ласти та гермомішки з речами, однак їхній план швидко зазнав краху: замість омріяної свободи чоловіки дісталися рук прикордонників.
«Плавців-екстремалів» витягли з води та доставили на берег. Стосовно обох складено адміністративні протоколи за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП — спроба незаконного перетину державного кордону України.
Правопорушникам тепер доведеться відповідати перед законом.
