У Вінниці патрульні зупинили 21-річного мотоцикліста, який сів за кермо напідпитку та порушив одразу низку правил дорожнього руху. Інцидент стався вдень 17 серпня на вулиці Келецькій.
Як повідомили у патрульній поліції, водій керував мотоциклом Geon Pantera N200 і одразу викликав підозри в інспекторів. Перевірка показала 1,89 проміле алкоголю в крові, що майже у 10 разів перевищує допустиму норму.
Окрім цього, чоловік не мав водійського посвідчення відповідної категорії, керував транспортом із чужим номерним знаком, без страхового полісу та навіть не подбав про захисний мотошолом. Також він проїхав на червоне світло.
У результаті на порушника склали шість адміністративних матеріалів – зокрема протокол за керування у стані сп’яніння (ч.1 ст.130 КУпАП) та низку постанов за інші порушення.
