У Вінниці сталася ДТП за участі електросамоката.
Увечері 18 серпня близько 17:20 камери відеонагляду зафіксували аварію на перехресті проспекту Юності та вулиці Андрія Первозванного. Водій автомобіля Peugeot збив дівчину, яка перетинала дорогу на електросамокаті по регульованому пішохідному переходу.
На місце оперативно прибули поліцейські, швидка допомога та слідчі. Постраждалу доставили до лікарні з попереднім діагнозом: струс головного мозку, закрита черепно-мозкова травма та садна м’яких тканин.
Наразі тривають першочергові слідчі дії, правоохоронці з’ясовують обставини аварії.
