На Вінниччині затримали чоловіка, який жорстоко пограбував 87-річну пенсіонерку.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, подія сталася ввечері 13 серпня в одному з сіл Жмеринського району. До будинку літньої жінки прийшов її 39-річний сусід, який не мав грошей на випивку. Він почав вимагати віддати йому всі збереження. Коли пенсіонерка відмовилася, зловмисник побив її та забрав 18 тисяч гривень.
Після нападу жінка звернулася по допомогу до сусідки, адже не мала телефону. Та викликала швидку і поліцію. Потерпілу госпіталізували, а правоохоронці розпочали пошуки нападника.
Вже наступного дня його затримали у Барі. Як з’ясувалося, чоловік раніше відбував покарання за розбій та грабіж і вийшов на волю у 2022 році. Викрадені гроші він встиг витратити на таксі та розваги, роз’їжджаючи навколишніми селами.
Нині зловмиснику повідомлено про підозру у вимаганні (ч.4 ст.189 КК України). Йому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна. Суд має обрати запобіжний захід.

