У Вінницькій області до трьох років ув’язнення засудили 22-річного жителя обласного центру, який збував боєприпаси та зберігав наркотики. Відповідний вирок ухвалив Калинівський районний суд.
Слідство встановило, що молодий чоловік неодноразово продавав військові боєприпаси. Поліцейські задокументували кілька фактів реалізації понад 700 патронів та трьох ручних гранат.
Під час обшуку в його будинку правоохоронці виявили й вилучили наркотичні речовини — канабіс та амфетамін, які він зберігав для власного вживання.
19 березня поліцейські затримали фігуранта одразу після чергового збуту боєприпасів. Зловмисник раніше вже відбував покарання у місцях позбавлення волі за майнові злочини.
Конфісковані боєприпаси — 748 патронів та три гранати — передані на потреби Збройних сил України.
Суд визнав чоловіка винним за ч. 1 ст. 263 та ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.
