На Вінниччині патрульні склали одразу п’ять адмінматеріалів на 41-річного мопедиста, який у стані сильного алкогольного сп’яніння потрапив у ДТП.
Як повідомляють в патрульній поліції, аварія сталася ввечері на вулиці Бучми — водій скутера Honda Dio не впорався з керуванням та зіткнувся з перешкодою. Медики швидкої допомоги оглянули чоловіка, але він відмовився від госпіталізації, заявивши, що не отримав травм.
Алкотестер показав у його крові 2,73 проміле алкоголю — це більш ніж у 13 разів перевищує допустиму норму. Патрульні склали протоколи за керування у стані сп’яніння, порушення ПДР, що призвело до ДТП, а також за водіння з тимчасовим обмеженням права керування. Крім того, водій отримав постанови за керування незареєстрованим транспортом та порушення правил зупинки і стоянки.

