У Калинівській громаді на Вінниччині четверо людей отруїлися грибами. Як повідомили у міськраді, усіх постраждалих госпіталізували: троє перебувають у реанімації у тяжкому стані, ще один – в інфекційному відділенні у стані середньої важкості.
Обставини та вид грибів, які спричинили отруєння, наразі з’ясовують.
Це вже не перший резонансний випадок масового отруєння у Калинівці цього літа. Раніше 25 людей, серед них діти, потрапили до лікарні після вживання шаурми, а також було викрито факт забруднення землі небезпечними відходами місцевим ветсанзаводом.
Медики наголошують: дикорослі гриби можуть бути смертельно небезпечними, навіть якщо вони виглядають їстівними. Перед вживанням їх потрібно ретельно перевіряти та правильно готувати.
