На Вінниччині патрульні зупинили водія Opel Insignia, який мав ознаки наркотичного сп’яніння та виявився позбавленим права керування.
Як повідомляють в патрульній поліції Вінницької області, інцидент стався ввечері на автодорозі М-21. Під час спілкування з 42-річним кермувальником інспектори помітили у нього характерні ознаки наркотичного сп’яніння. Проте проходити огляд у лікаря-нарколога чоловік відмовився.
Перевірка документів показала, що водій уже позбавлений права керування та неодноразово притягувався до відповідальності за нетверезе водіння.
Патрульні склали на нього протокол за ч. 3 ст. 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння особою, яка двічі протягом року притягувалася до відповідальності за таке ж порушення) та винесли постанову за ч. 4 ст. 126 КУпАП (керування особою, позбавленою права керування).
