На вулиці Немирівське шосе інспектори зупинили Skoda Fabia, водій якої перевищив швидкість. Під час перевірки з’ясувалося, що 31-річний чоловік перебуває у стані алкогольного сп’яніння — алкотестер показав 2,34 проміле, що майже у 12 разів перевищує допустиму норму. На нього склали адмінматеріали за керування напідпитку, відсутність посвідчення водія та перевищення швидкості.

Ще один випадок стався на вулиці Київській, де патрульні зупинили Mitsubishi Pajero. 25-річний водій мав ознаки наркотичного сп’яніння та відмовився від огляду. Також з’ясувалося, що він уже позбавлений права керування за попередні подібні порушення. На нього склали протоколи та винесли постанови за кількома статтями КУпАП.

