У Вінниці після сильної зливи сталася ДТП на площі Героїв Чорнобиля.
Інцидент трапився 6 серпня близько 17:00 та був зафіксований камерами відеоспостереження Ситуаційного центру Вінниці. Зіткнулися два автомобілі — Ford та Hyundai.
На щастя, ніхто не постраждав. Водії вирішили оформити пригоду без виклику поліції, за процедурою європротоколу.
