У Вінниці патрульна поліція за останні дні виявила трьох кермувальників, які грубо порушували закон — сідали за кермо у стані сп’яніння, не маючи права на керування.
На трасі М-30 зупинили водія Mazda 3 із ознаками алкогольного сп’яніння. Чоловік відмовився від огляду і виявився позбавленим прав на 10 років. На нього склали одразу три протоколи.

На вулиці Стеценка інспектори зупинили Skoda Octavia. У водія — ознаки наркотичного сп’яніння та згорток із ймовірною наркотичною речовиною. Огляд у нарколога він проходити відмовився. Працює слідчо-оперативна група.

За заявою небайдужих громадян, поліція зупинила Mitsubishi Lancer. У водія — 2,91 проміле алкоголю (у 13 разів вище норми) та відсутні права. Авто евакуювали.
Усі транспортні засоби порушників доставлено на арештмайданчики. На водіїв склали адміністративні матеріали, їх можуть очікувати великі штрафи або навіть арешт.

