Поліція розслідує обставини двох дорожньо-транспортних пригод, які сталися 4 серпня в Гайсинському та Хмільницькому районах. В обох випадках постраждали пішоходи.
У селищі Теплик 59-річний водій автомобіля ВАЗ наїхав на 63-річну жінку, яка переходила дорогу. Потерпіла госпіталізована.
У селі Мирне 15-річний кермувальник мотоцикла Zongshen збив 43-річного пішохода, який рухався узбіччям. Чоловіка також доставили до лікарні.
Водії були тверезими, транспортні засоби вилучено. За обома фактами відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 286 ККУ. Порушникам загрожує до 3 років обмеження волі та позбавлення права керування транспортом.
