Учень 11 класу з Вінниці Данило Швайко став срібним призером 66-ї Міжнародної математичної олімпіади (IMO), яка цьогоріч відбулася в Австралії.
Хлопець — випускник Вінницького фізико-математичного ліцею №17. У міжнародному інтелектуальному змаганні з математики взяли участь 630 школярів зі 110 країн.
До речі, це вже друге «срібло» Данила на IMO — минулого року він також виборов призове місце.
Про це повідомила перша заступниця начальника Вінницької ОВА Наталя Заболотна.
