Уночі, під час дії комендантської години, на вулиці 600-річчя патрульні помітили автомобіль BMW X5, що порушував правила дорожнього руху. На вимогу зупинитися водій не відреагував — натомість почав тікати.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, правоохоронці розпочали переслідування, і лише на вулиці Хмельницьке шосе втікача вдалося зупинити спільно з поліцейськими охорони. За кермом перебував 37-річний водій з ознаками алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду він відмовився.
На правопорушника патрульні склали одразу кілька адмінматеріалів: за керування в нетверезому стані, ігнорування вимоги про зупинку, відсутність водійського посвідчення та порушення правил стоянки.

