На трасі М-21 патрульні зупинили автомобіль Hyundai Accent за перевищення швидкості.
Як повідомляють в Патрульній поліції Вінницької області, за кермом перебував 29-річний водій, який, як з’ясувалося, був позбавлений права керування на 5 років і вже втрапляв у подібну ситуацію.
Інспектори склали на порушника протокол за ч. 5 ст. 126 КУпАП (повторне керування без права водіння протягом року) та винесли постанову за перевищення швидкості (ч. 1 ст. 122 КУпАП).

