Поліція завершила досудове розслідування щодо колишнього голови сільради у Вінницькому районі, якого обвинувачують у незаконному відчуженні земельних ділянок вартістю майже 1 мільйон гривень.
Як повідомляє Відділ комунікації поліції Вінницької області, в період з 2015 по 2020 рік посадовець очолював одну із сільських рад у Вінницькому районі, та зловживаючи повноваженнями, спочатку своїм рішенням надав дозвіл на виготовлення технічної документації на комунальну землю у двох селах а потім незаконно передав у приватну власність 8 земельних ділянок загальною площею 5 гектарів.
Йому інкримінують ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Обвинувальний акт скеровано до суду.
