Вночі 22 липня на вулиці Соборній патрульні зупинили Chrysler Sebring через порушення ПДР.
Як повідомляють в патрульній поліції Вінницької області, за кермом був 45-річний чоловік із явними ознаками алкогольного сп’яніння. Проходити огляд на драгері він відмовився.
Під час перевірки документів з’ясувалось, що водій вже позбавлений прав за аналогічне правопорушення.
Цього разу на нього склали два адмінпротоколи: за ч. 3 ст. 130 (повторне керування в стані сп’яніння) та ч. 5 ст. 126 КУпАП (керування без прав повторно).

