Увечері 18 липня у Вінниці завдяки повідомленню на лінію 102 патрульні зупинили водія, який кермував автомобілем Ford Sierra у стані алкогольного сп’яніння.
Як повідомляють у патрульній поліції, 54-річного кермувальника зупинили на вулиці Топольського. На місці також перебував заявник. Водій мав явні ознаки сп’яніння та погодився пройти перевірку на приладі Drager — результат склав 2,33 проміле, що майже у 12 разів перевищує норму.
Під час перевірки документів з’ясувалося, що чоловік позбавлений права керування.
На водія склали одразу кілька адмінматеріалів:
- за ст. 130 КУпАП — керування у стані сп’яніння,
- за ч. 5 ст. 126 — повторне керування без прав,
- та постанову за ч. 3 ст. 122 — порушення правил зупинки, що створює загрозу безпеці дорожнього руху.

