Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) розпочало ринкові консультації щодо передачі в управління арештованого санаторію «Хмільник» у Вінницькій області.
Як повідомляє Агентство з розшуку та менеджменту активів, об’єкт визнано перспективним для розвитку медичного туризму та інвестицій завдяки унікальним радоновим водам, сформованій лікувальній базі та стабільному попиту на оздоровчі послуги.
Пропозиції від зацікавлених господарських суб’єктів (окрім представників держави-агресора) приймаються до 15:00 15 серпня. Умови участі та вимоги оприлюднено на сайті АРМА у розділі «Конкурси для управителів».
Профспілковий санаторій «Хмільник» — це сучасний медичний комплекс на 700 місць, щорічно тут оздоровлюється близько 9 тисяч пацієнтів. Заклад спеціалізується на реабілітації після інфарктів, лікуванні церебро-васкулярних захворювань, цукрового діабету, патологій опорно-рухового апарату. У серпні 2000 року санаторій отримав статус клінічного.
