50-річну жительку Вінниці притягнуть до відповідальності за викрадення квітів зі Скверу Пам’яті, розташованого на площі Перемоги, де вшановують загиблих внаслідок російського ракетного удару 14 липня 2022 року. Жінку зафіксували камери відеоспостереження Ситуаційного центру в ніч на 17 липня.
Правоохоронці оперативно встановили особу порушниці — вона проживає неподалік. Мотиви її дій наразі невідомі. Втім, у вчиненому кваліфіковано ознаки дрібного хуліганства (ст. 173 КУпАП), що передбачає накладення штрафу або інше адміністративне покарання.
Попри суспільний резонанс, дії жінки не підпадають під статті кримінального кодексу.

