У місті Шаргород 19-річна мешканка Могилів-Подільського району намагалась «домовитись» про успішне складання практичного іспиту з водіння.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, перед початком тесту вона передала адміністратору сервісного центру реєстраційні документи з вкладеними 300 доларами.
Факт спроби підкупу задокументувала поліція разом з управлінням внутрішньої безпеки. Гроші вилучено, розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 ККУ.
За такі дії дівчині загрожує до 4 років позбавлення волі.

