У селі Тростянець Вінницького району викрито громадян, які незаконно виловлювали рибу сітками з гумового човна. Вони добули понад 26 кг риби різних видів, завдавши рибному господарству збитків на понад 143 тис. грн.
Як повідомляють в Вінницькому рибоохоронному патрулі, подія трапилась 16 липня. Порушники 4 сітками виловили 60 карасів сріблястих, 7 окунів, 5 щук, 2 сазана та 1 плітку.
На порушників складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Вилучено човен, автомобіль, знаряддя лову та незаконний улов. До справи залучено слідчо-оперативну групу поліції.

