Слідчі поліції Вінниччини повідомили про підозру чотирьом посадовцям філії «Укрзалізниці», які організували масштабну схему розтрати бюджетних коштів. Підозрюваними є директор, два його заступники та головна бухгалтерка.
За даними слідства, у 2022 році вони незаконно нараховували доплати працівникам, які не мали на них права в умовах воєнного стану. Загальна сума збитків склала понад 22 млн грн. Частину «надбавок» отримувачі повертали керівникам готівкою. Під час обшуків вилучено фінансову документацію, комп’ютерну техніку та гроші.
Розслідування триває. У разі доведення вини зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення.

