11 липня вінницькі оперативники затримали 31-річного місцевого жителя, який займався збутом амфетаміну. Зловмисник купував наркотики оптовими партіями, фасував у дози та збував шляхом «закладок».
Як повідомляють в Поліції Вінницької області, під час санкціонованих обшуків у його помешканні правоохоронці вилучили близько 800 грамів порошкоподібної речовини, 300 zip-пакетів різного розміру, ваги та пакувальні матеріали. За цінами «чорного ринку» вартість вилученого становить майже 400 тисяч гривень.
Наразі чоловік перебуває в кімнаті для затриманих. За незаконне зберігання та збут наркотиків йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

