Уночі на вулиці Мури водій Ford Transit порушив ПДР та проігнорував вимогу зупинитися. Патрульні почали переслідування, яке тривало понад 2 км і завершилося у провулку Марії Литвиненко-Вольгемут, де 47-річний вінничанин залишив авто й спробував утекти пішки. Поліцейські наздогнали його та доставили до відділку.
Як повідомляють у патрульній поліції Вінницької області, порушник мав явні ознаки алкогольного сп’яніння, але від проходження тесту відмовився. Також він поводився агресивно та лаявся. На водія склали 7 адмінматеріалів, зокрема за керування напідпитку, невиконання вимог поліції та відсутність посвідчення водія. Його авто евакуювали на штрафмайданчик.
