На Вінниччині затримали організатора “мобілізаційного туризму”, який переправляв ухилянтів за $14 тисяч.
Поблизу Тульчина прикордонники Могилів-Подільського загону викрили канал незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон. Організатором схеми виявився 35-річний житель Вінницької області, який супроводжував “клієнтів” до кордону, уникаючи правоохоронців.
За повне “обслуговування” ухилянтів ділок просив $14 000. Його затримали на гарячому — під час отримання авансу у розмірі $2000. У результаті обшуків правоохоронці вилучили готівку, банківські картки, телефон та автомобіль.
Чоловіку повідомлено про підозру за ст. 332 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
https://www.facebook.com/watch/? v=709136532019027

