У Вінниці на Центральному ринку 2 липня нетверезий чоловік погрожував перехожим ножем.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, за словами очевидців, чоловік поводився агресивно та розмахував холодною зброєю просто серед білого дня.
Поліцейські оперативно затримали зловмисника — ним виявився 42-річний місцевий житель. Медична перевірка показала в його організмі 3,31 проміле алкоголю — це майже у 17 разів перевищує допустиму норму.
На щастя, постраждалих не було. Наразі проти чоловіка відкрито кримінальне провадження за хуліганство та незаконне поводження зі зброєю. Йому загрожує до 7 років ув’язнення.
