На вулиці Хмельницьке шосе у Вінниці патрульні зупинили автомобіль Audi Q5, водійка якого перебувала за кермом у стані алкогольного сп’яніння.
Як повідомляють патрульні Вінницької області, про підозрілу поведінку жінки повідомили небайдужі громадяни. Поліцейські зупинили транспортний засіб, помітили ознаки сп’яніння та запропонували пройти огляд. Драгер показав 1,19 проміле алкоголю.
На 31-річну водійку склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП. Їй загрожує штраф у понад 17 тисяч гривень із позбавленням права керування.

