У селищі Агрономічне на Вінниччині 41-річний чоловік відкрив стрілянину посеред вулиці після конфлікту з місцевим жителем.
Про це розповіли на сторінці поліції Вінниччини.
За словами очевидців, зловмисник був напідпитку й мав при собі карабін.
Поліцейські встановили, що між 34-річним заявником та 41-річним правопорушником виник раптовий конфлікт через зауваження зловмиснику, оскільки той йшов по вулиці зі зброєю в руках.
Після того, як поранив 34-річного чоловіка у ключичну ділянку, стрілок втік з місця події, залишивши авто та зброю.
Поліцейські вилучили карабін, пістолет «Glock» і гільзи.
Зараз тривають активні пошуки зловмисника.
Йому інкримінують кілька злочинів, серед яких погроза вбивством, хуліганство, незаконне поводження зі зброєю та насильство щодо поліцейських.
Потерпілий після медичної допомоги відпущений додому.
