У Гайсині 8 червня поліцейські зупинили ВАЗ, який порушив правила дорожнього руху. За кермом був 63-річний місцевий житель з ознаками сп’яніння. Освідування підтвердило — у чоловіка в крові було 2,6 проміле алкоголю.
Під час оформлення адмінпротоколу водій спробував «вирішити питання» грошима — запропонував правоохоронцям 17 тисяч гривень.
Факт надання неправомірної вигоди задокументували. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 КК України. Також складено протокол за ст. 130 КУпАП — керування у стані сп’яніння.
