Трагічна ДТП сталася сьогодні поблизу села Бондурі Гайсинської громади.
Як повідомляють у ДСНС, автомобіль злетів з мосту в річку Сіб. Рятувальники деблокували з понівеченого авто тіла двох загиблих — 33-річної жінки та 40-річного чоловіка.
Обставини трагедії з’ясовують слідчі. За попередньою версією, машина могла з’їхати з мосту з невідомих причин.

