На вулиці Чумацькій патрульні зупинили автомобіль Opel Kadett за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з водієм поліцейські помітили ознаки наркотичного сп’яніння.
Як повідомляють в Патрульній поліції Вінницької області, чоловік погодився пройти медичний огляд, який підтвердив наявність в організмі амфетаміну. Крім того, у нього не було при собі необхідних документів.
На 45-річного водія склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування у стані наркотичного сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП (керування без документів).

