У Вінниці на даху багатоповерхівки встановили другу в місті сонячну електростанцію завдяки співфінансуванню від міськради. Потужність СЕС складає 30 кВт, і вона забезпечуватиме електроенергією дахову котельню, насосне обладнання, а також місця загального користування.
Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, загальна вартість проєкту склала 1,5 млн грн, з яких 40% профінансувала Вінницька міська рада. Крім того, ОСББ отримає компенсацію до 70% вартості обладнання в межах державної програми «ГрінДІМ».
У будинку проживають мешканці 96 квартир. Представник ОСББ Андрій Калашніков наголосив, що встановлення СЕС дозволить зменшити витрати на оплату електроенергії та забезпечити енергетичну стійкість на випадок аварійних відключень.
