У Вінниці поліцейські встановили особу, причетну до жорстокого побиття місцевого жителя. Інцидент стався у дворі багатоповерхівок, де 46-річного чоловіка витягли з-за керма автомобіля та жорстоко побили. Потерпілого госпіталізували з тяжкими тілесними ушкодженнями.
Як повідомили в Відділі комунікації поліції Вінницької області, в результаті проведених оперативно-розшукових заходів працівники Відділення поліції №1 Вінницького райуправління з’ясували, що до злочину причетний 61-річний вінничанин — колишній чоловік співмешканки потерпілого. Напад, за попередніми даними, стався на ґрунті особистої неприязні.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення чоловікові про підозру за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження. Нападнику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.
