На Вінниччині водій Renault втратив контроль над авто та врізався в електроопору. Пасажира авто з травмами було госпіталізовано.
Як повідомляють у Відділі комунікації поліції Вінницької області, 24 березня у місті Бар 25-річний водій Renault не впорався з керуванням та скоїв наїзд на бетонну електроопору.Внаслідок ДТП 30-річного пасажира госпіталізували з травмами.
Для встановлення стану сп’яніння у водія відібрали кров на експертизу, а авто доправили на арештмайданчик.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України. Такі дії караються позбавленням волі до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.


