Оперативники затримали 36-річного жителя Козятинської громади, який продавав PVP-солі та канабіс. Під час передачі психотропів клієнту він був схоплений правоохоронцями.
Як повідомили у Відділі комунікацій поліції Вінницької області, У ході обшуку поліцейські вилучили особливо небезпечні психотропні речовини PVP – солей.
Відомо, що причетний до злочину чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів. Йому загрожує до 10 років ув’язнення.
Також до суду скерували справу 43-річного вінничанина, який облаштував нарколабораторію у гаражі та збував амфетамін великими партіями. Поліція вилучила 3 кг готового амфетаміну, 400 л кислот і 50 кг прекурсорів, лабораторне обладнання, обладнання для фасування.
Також працівники поліції зафіксували чотири факти залишення фігурантом у лісі “мастер-кладів” з амфетаміном загальною вагою у 30 кілограмів.
За цінами «чорного» ринку, загальна вартість вилученого становить 5 мільйонів гривень.
Йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.









