На Вінниччині за добу сталося 11 пожеж. Горіло в приватних будинках та екосистемах
Як повідомили в ДСНС у Вінницькій області, протягом 15 березня на Вінниччині сталося 11 пожеж. У селі Серебрія Могилів-Подільської громади через коротке замикання загорівся фасад літньої кухні. Вісім рятувальників оперативно ліквідували пожежу, не давши вогню поширитися.
У селі Вінницькі Хутори через розгерметизацію загорілася газова труба на подвір’ї приватного будинку, однак бійці ДСНС швидко зупинили полум’я.
Також у чотирьох районах області сталося 9 пожеж в екосистемах – горіли суха рослинність та сміття на площі понад 3 га. Разом із ДСНС у гасінні брали участь місцеві пожежні команди.
Рятувальники закликають громадян бути обережними з вогнем і дотримуватися правил безпеки, щоб уникнути трагедій.




