У Вінниці 51-річний водій Fiat Doblo, маючи в крові 2,71 проміле алкоголю (що в 14 разів перевищує норму), не дотримався інтервалу та в’їхав у Citroen C5.
Як повідомляють в Патрульній поліції Вінницької області, водій автомобіля Fiat Doblo не дотримався інтервалу та в’їхав у Citroen C5.
Спілкуючись із порушником, патрульні встанови, що порушник не мав при собі водійського посвідчення та мав ознаки сп’яніння. Чоловік погодився пройти перевірку на спецприладі Драгер. Результат огляду — 2,71 проміле алкоголю, що майже в 14 разів перевищує допустиму норму.
На 51-річного водія автомобіля Fiat Doblo патрульні склали протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів), за ст. 130 (Керування в стані алкогольного сп’яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не мала при собі посвідчення водія) КУпАП.




