Учора, 9 березня, у Вінниці двоє чоловіків провалилися під кригу на місцевому ставку поблизу вулиці Гетьмана Мазепи. На місце події прибули рятувальники ДСНС, які оперативно витягли постраждалих.
Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області, рибалки 34 та 40 років вирішили випробувати долю, вийшовши на тонку кригу за температури повітря +20°C. Надзвичайники, які прибули на виклик, добиралися до чоловіків на човні, адже лід був надзвичайно тонким. Потопаючих витягли за допомогою мотузок і рятувальних кругів.
Рятувальники вкотре наголошують: виходити на кригу в таких погодних умовах — смертельно небезпечно!
