Головному лікарю Гайсинської районної лікарні на Вінниччині повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем під час нарахування надбавок до заробітної плати працівникам.
Як повідомляють в ГУНП у Вінницькій області, керівник медзакладу ухвалював накази про виплати надбавок із порушенням чинного законодавства та умов колективного договору. Якщо нормативно дозволений розмір доплат не мав перевищувати 50% посадового окладу, то фактично він погоджував нарахування від 56% до понад 260%.
Такі рішення, за висновками експертизи, призвели до безпідставних витрат фонду оплати праці та ЄСВ і завдали лікарні збитків на понад 1,16 млн грн. Підозру посадовцю оголошено за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем).

