Ввечері 6 березня п’яний водій Opel в’їхав у припаркований Citroen. Перевірка на Драгері показала, що вміст алкоголю перевищував норму у 13 разів.
Як повідомили в Патрульній поліції Вінницької області, на вулиці Агатангела Кримського у Вінниці сталася ДТП. Водій Opel Astra не дотримався інтервалу руху та зіткнувся з припаркованим Citroen C-Elysee.
Патрульні, прибувши на місце аварії, помітили у винуватця ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти перевірку на Драгері, який показав 2,66 проміле – це у 13 разів вище за допустиму норму.
На 52-річного кермувальника склали два адмінпротоколи:
за ст. 124 КУпАП (порушення ПДР, що спричинило пошкодження авто),
за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння).



