Вінницькі школярі залишаються на дистанційному навчанні до кінця лютого
Через зростання захворюваності на грип і ГРВІ учні Вінницької міської громади продовжать дистанційне навчання до 28 лютого.
За словами директорки департаменту освіти Оксани Яценко, рішення ухвалене для мінімізації ризиків для здоров’я дітей. Влада продовжує моніторити епідеміологічну ситуацію, і в разі її покращення школи повернуться до офлайн-формату.
