На Вінниччині викрили нелегальних лісорубів, які маскували сліди злочину фарбою. «Працювали» затримані у лісосмузі між селами Довжок та Шуми.
Як повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, затримували групу “чорних лісорубів” екоінспектори разом із поліцією 19 лютого, провівши на місці події заміри зрубаних дерев.
Зловмисники намагалися приховати сліди злочину – фарбували пні чорною фарбою, щоб вони не впадали в око. На місці знайшли 51 пень та 39 пошкоджених дерев, а також вантажівку ГАЗ-52з деревиною різних порід.
Збитки від незаконної вирубки приблизно оцінили у 620 тисяч гривень.
За фактом відкрито кримінальне провадження.
