У місті Бар, що на Вінниччині, 43-річний водій ВАЗ-2101 намагався підкупити поліцейських, щоб уникнути відповідальності за керування в стані наркотичного сп’яніння.
Як повідомили у Відділі комунікації поліції Вінницької області, 19 лютого в місті Бар працівники сектору реагування патрульної поліції за порушення ПДР зупинили автомобіль ВАЗ-2101 під керуванням 43-річного місцевого жителя. Під час спілкування з водієм правоохоронці виявили у нього ознаки наркотичного сп’яніння.
Від освідування він відмовився і запропонував патрульним 8000 гривень хабара. Попри попередження про кримінальну відповідальність, водій наполягав.
Його дії задокументували слідчі, розпочато кримінальне провадження за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 369 ККУ), що передбачає до 4 років позбавлення волі. Крім того, на водія склали адмінпротокол за ст. 130 КУпАП, а його авто відправили на арештмайданчик.


