У Вінниці 17 лютого 40-річний рецидивіст, що провів у в’язниці понад 14 років, вирішив обікрасти оселю. Однак, його застукали на «гарячому» власниця оселі разом зі своїм товаришем. Вона затримала злодія, який саме намагався втекти з її будинку після крадіжки.
Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, близько 10-ої години ранку зловмисник проник до помешкання через вікно, скориставшись відсутністю господарки, та виніс звідти гроші (100 доларів та 700 гривень), прикраси та парфуми. Затримався довше, ніж необхідно, чоловік зіткнувся з 52-річною власницею оселі. Разом із знайомим жінка миттєво відреагувала – вони скрутили злодія.
Грабіжник спробував чинити опір, застосувавши газовий балончик, але втекти не зміг. На місце прибули патрульні, які допомогли затримати рецидивіста.
Слідчі з’ясували, що злочинець нещодавно вийшов із в’язниці, маючи низку непогашених судимостей за крадіжки та грабежі.
Фігуранту оголосили про підозру у вчинення правопорушення за ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 186 (Закінчений замах на відкрите викрадення чужого майна (грабіж)) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 10 років.
