Три дні без зв’язку: у Вінниці рятувальники через вікно дісталися до літнього чоловіка
У Вінниці рятувальники ДСНС допомогли 74-річному чоловікові, який три дні не виходив на зв’язок. По допомогу до Служби порятунку звернулись сусіди.
Як повідомили у ГУ ДСС у Вінницькій області, подія сталася 16 лютого в одній із п’ятиповерхівок на вулиці Київській. Так, як двері до квартири були зачинені зсередини, рятувальники дісталися помешкання через балкон.
Рятувальники за допомогою автодрабини потрапили до помешкання через вікно на четвертому поверсі та виявили пенсіонера, який потребував медичної допомоги
Пенсіонера обережно транспортували на ношах до карети швидкої допомоги та передали медикам для подальшої госпіталізації.
Завдяки оперативним діям бійців ДСНС та пильності сусідів вдалося запобігти можливій трагедії. Надзвичайники вкотре нагадують громадянам: якщо хтось із ваших близьких або сусідів раптово перестав виходити на зв’язок – не зволікайте та повідомляйте відповідні служби. Це може врятувати чиєсь життя.
