Вчора, 13 лютого близько 14:25, сталося ДТП, на вулиці Пирогова поблизу «Електромережі».
Як повідомляє поліція Вінницької області, відеокамери Ситуаційного центру зафіксували момент зіткнення двох автівок.
Водій автомобіля ВАЗ не впорався із керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху і здійснив зіткнення із автомобілем Ford. На місце події прибули правоохоронці, медики та слідчо-оперативна група.
