На Вінниччині правоохоронці викрили ймовірну схему розтрати бюджетних коштів під час закупівлі спеціалізованого медичного обладнання для пацієнтів з онкологічними захворюваннями. За даними слідства, збитки медичному закладу склали понад 5,6 мільйона гривень.
Як повідомили в обласній прокуратурі, організатором схеми слідство вважає представника компанії-постачальника обладнання. До реалізації оборудки, за версією правоохоронців, були залучені уповноважена особа із закупівель лікарні та двоє підприємців, які брали участь у тендерах.
Слідчі стверджують, що протягом другої половини 2024 року під час проведення трьох закупівель створювалися умови для перемоги заздалегідь визначених учасників. Надалі лікарні постачалося обладнання за завищеними цінами, що призвело до значних втрат бюджетних коштів.
Усім чотирьом фігурантам повідомлено про підозру за статтею щодо розтрати майна в особливо великих розмірах, вчиненої організованою групою. Під час обшуків правоохоронці вилучили документацію, комп’ютерну техніку та інші речові докази.
Досудове розслідування триває. Відповідно до Конституції України, підозрювані вважаються невинуватими, доки їхню вину не буде доведено в суді.

