У Вінниці міський суд виніс постанову щодо місцевої жительки, яку патрульні зупинили під час керування електросамокатом у стані алкогольного сп’яніння.
Як зазначається у матеріалах справи, у крові порушниці виявили 1,16 проміле алкоголю. Жінка не заперечувала факту правопорушення під час судового розгляду.
Суд визнав вінничанку винною за ч. 1 ст. 130 КУпАП і призначив їй штраф у розмірі 17 тисяч гривень. Також їй заборонено керувати будь-якими транспортними засобами протягом одного року.
Постанова суду поки не набрала законної сили.
